Přidat téma | Úvodní strana 
Seznam témat
Historie mých Un
Autor: ReproBoy
Datum: 19.10.2016, 20:31:35

Tak tady sepíšu, co jsem měl všechno za Una a zhruba kdy a co na nich bylo uděláno.

1) Fiat FIRE Uno MK1 1,0 4kvalt 32kW

kola bmw 5,5 x 13 ET18
zesilovač
cdrom
zadní laminátové dveře turbo i.e.
přední nárazník turbo i.e.
interier turbo i.e.
sytič

pamatuju si, že jsem ho kupoval v roce 2003 za 23000kč a bylo jedno z nejlevnějších. Kdysi bez koroze

Na vrakáči jsem našel turbo a koupil jsem komplet interier a zadní vrata

Re: Historie mých Un
Datum:19.10.2016, 20:32:41

Protože me Uno Turbo zblblo, tak jsem litra prodal a koupil tohle uno

1,3T a hned jsem vyhrál první sprinty v Ustí nad Labem seriovka, zrezlá.

Datum:19.10.2016, 20:35:33

Jak chutná koroze jsem poznal asi o rok později. Tohle zelené turbo jsem prodal kamarádovi (to už mělo modrý lak) a já kopil uplnou seriovku. Měnila se spojka a pak jsem zjistil,že to je shnilé. Dal jsem to vyvařit, ale klempírník mě podělal a tak jsem to rozřezal a díly jsem si nechal.

Datum:19.10.2016, 20:36:59

K tomuto Unu se váže slavná historie a smutný konec. Rok 2005, Uno Turbo logo, perfektní motor, bez koroze, dovoz z DE, docela jsem se s ním mazlil. Vyhrál jsem pár sprintů, bohužel v Unoru 2006 mi ho lohli a nikdy jsem ho nenašel

Datum:19.10.2016, 20:37:42

Tady jsem potřeboval hlavně díly, protože toto uno bylo na kaši. Spravil jsem turbo a odvezl si to nakonec celé kupec.

Datum:19.10.2016, 20:38:12

někdy okolo roku 2010 jsem sehnal další na díly.

Datum:19.10.2016, 20:39:05

a v roce 2011 jsem koupil i tohle turbo logo. Bohužel, tenkrát asi nechuť, koroze a špatné papíry mě donutili dát to pryč.

Datum:19.10.2016, 20:41:45

Nachvilku jsem si dal pokoj. V Roce 2013 jsem sehnal tohodle tuzexáka a udělal mu turbolook.. teda.. koberec, pasy, budíky digi, turbo volant, zadní vrata a kola. Sport podvozek a turbo i.e. brzdy. Nebylo skoro vůbec shnilé. No a to jsem o pár měsíců později. A dneska je z něj Turbo. Ale o tom jinde.

Datum:19.10.2016, 20:43:06

Musím říct, že nejradši vzpomínám asi na černé turbo. TO nejlíp jelo, fungovalo a zažil jsem s ním nejvíc. Bohužel, přišel jsem o většinu záloh disku, takže asi nedohledám fotky vnitřku ani víc fotek z exterieru. Bílé uno byla jenom zamáčknutá slza.

Seznam témat
Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno: *
code - bez tohoto obrazku nemuzete vlozit prispevek
Vaše heslo: *
(Kód z obrázku)
Váš e-mail:
Obrázek: 
Maximální rozlišení obrázku závisí na rychlosti Vašeho připojení!!
Ideálně vkládat obrázky do velikosti 1400x1050 pixelů, 1024kb, akceptovány jsou obrázky typu JPEG, JPG, GIF, BMP ...
Text zprávy: *
  Zasílat odpovědi na výše uvedený email
* - povinný údaj
* - heslo zadejte pouze pokud máte zaregistrovanou přezdívku
Obrázek - podporovány jsou pouze obrázky typu jpeg, png, bmp a jejich velikost bude automaticky přizpůsobena.